UNIČENI DOKUMENTI

Zamenjava uničenih dokumentov, izdanih pri Obrtno-podjetniški zbornici Slovenije

11. 08. 2023
Avtor: Božena Germelj Drstvenšek
UNIČENI DOKUMENTI

Postopek zamenjave v poplavah poškodovanega ali uničenega dokumenta je enak kot za pridobitev novega dokumenta. Vloge lahko vložite pri pristojni Območni obrtno-podjetniški zbornici Slovenije ali pri Obrtno-podjetniški zbornici Slovenije.

Osebe, ki so v poplavah ostale brez dokumentov ali so ti poškodovani , so ob vlogi za nov dokument oproščene plačila nadomestila stroškov postopka izdaje novih dokumentov.

• Obrtna dovoljenja, odločbe o podelitvi obrtnih dovoljenj
  • Licence in izvodi licenc za posamezna vozila
  • Potrdila in spričevala

Glede na okoliščine, v katerih je posameznik ostal brez dokumentov, se izdaja novega dokumenta rešuje kot nujna vloga.