Peter Pišek novi predsednik Sekcije za promet pri OZS

16. 05. 2017
Avtor: Mira Črešnar

Slovenski prevozniki, združeni v Sekciji za promet pri Obrtno-podjetniški zbornici Slovenije, imajo novega predsednika. To je postal prevoznik Peter Pišek iz Celja, ki obljublja, da bo ponovno poenotil prevoznike in se lotil reševanja aktualne problematike.

Peter Pišek, lastnik podjetja Pišek in HSF Logistics iz Celja, je prevoznik z dolgoletnimi izkušnjami. Pišek je tudi podpredsednik Območne obrtno-podjetniške zbornice Celje. V programu dela, ki ga je danes predstavil poslancem skupščine, je izpostavil reševanje aktualne prevozniške problematike in poenotenje slovenskih prevoznikov. Med pomembnimi nalogami sekcije pa bo tudi dvig ugleda slovenskim prevoznikom. Njegov moto je: »Ko bo vsem lepo, bo tudi meni.«

Na današnji seji skupščine je Pišek od 40 prisotnih poslancev prejel 34 glasov, njegov protikandidat Bojan Črnetič pa 6 glasov. Tretji kandidat Miha Brajer pa glasov ni prejel.

Upravni odbor Sekcije za promet bodo do izteka mandatnega obdobja 2014-2018 sestavljali naslednji člani:

1.    Peter Pišek (predsednik)

2.    Peter Mirt (podpredsednik)

3.    Franc Seršen (podpredsednik)

4.    Bogdan Semenič

5.    Franc Selič