VAJENIŠTVO IN UČNA MESTA

Informativni dnevi za vajeništvo in učna mesta na OZS, tri telefonske linije v petek, ponedeljek in torek

14. 02. 2023
Avtor: Božena Germelj Drstvenšek
VAJENIŠTVO IN UČNA MESTA

V petek 17. 2. in v ponedeljek ter torek 20. in 21. 2. 2023 bomo imeli na Obrtno-podjetniški zbornici Slovenije odprte tri telefonske linije, kamor nas bodoči vajenci in starši lahko pokličejo.

Svetovanje:

• učna mesta za izvajanje praktičnega usposabljanja z delov v vajeništvu,
  • sklepanje pogodb o vajeništvu,
  • nagrada vajencem in obveznosti vajencev in delodajalcev,
  • štipendiranje,
  • verifikacija učnih mest in mentorstvo.

Telefonske številke:

• 01 / 583 058 18
  • 01 / 583 058 17
  • 01 / 583 055 09

E-pošta: mitja.korunovski@ozs.si

(Seveda nas glede vsega zgoraj omenjenega, lahko pokličete tudi izven omenjenih rokov!)