KONFERENCA

16. 02. 2024
Avtor: Edina Babnik
KONFERENCA

Avstrijska gospodarska zbornica organizira mednarodno poslovno srečanje GreenTech Days Future of Building 2024, ki bo potekalo od 17. do 18. aprila 2024 na Dunaju.

Namen dogodka GreenTech Days meet Future of Building 2024 je združiti podjetja in strokovnjake iz 80 držav na temo ekološke in energetske tehnologije ter trajnostne gradnje. Predavanja in paneli ter B2B poslovni razgovori bodo tudi ciljno usmerjene med avstrijskimi in mednarodnimi deležniki.

Na platformi tukaj lahko dostopate do programa dogodka, seznama udeležencev in izberete B2B razgovore.

Organizator bo zagotovil omejeno število sob za brezplačno nastanitev za vse udeležence, ki se bodo prijavili na platformi (First come, first served), in enega udeleženca, ki se bo prijavil na najmanj 5 B2B srečanj.