POGREBNE DEJAVNOSTI

Vabilo - Strokovno srečanje članov Odbora pogrenih dejavnosti - 8.12.2023 Terme Banovci

27. 11. 2023
Avtor: Vlasta Markoja
POGREBNE DEJAVNOSTI

Spoštovani člani OZS!

Odbor pogrebnih dejavnosti pri Obrtno-podjetniški zbornici Slovenje vas vabi na

STROKOVNO SREČANJE ČLANOV ODBORA POGREBNIH DEJAVNOSTI,

ki bo potekalo v PETEK, 8. decembra 2023, s pričetkom ob 10.00 uri v Termah Banovci, Banovci 1a, Veržej.

Prijavite se lahko že danes preko spletne prijave: PRIJAVA, (Prijava je obvezna, število mest je omejeno).

10.00 - 10.30

Registracija udeležencev in druženje ob kavi

10.30 - 12.00

Nadaljevanje dejavnosti ob/po upokojitvi in fleksibilne oblike vključevanja delavcev ter drugih oseb v delovni proces

Dušan Bavec, svetovalec v Svetovalnem centru OZS

12.00 - 13.00

Aktualno – Zadeve v zvezi z izvajanjem 24-urne dežurne službe po poročilu Računskega sodišča
Tamara Starič Petrović, Vodja Svetovalnega in izobraževalnega centra OZS
Podrobnosti poročila najdete na spletni strani Računskega sodišča na povezavi >>>

Odmor za kosilo v hotelu

14.30 - 15.00

Aktualne informacije o pripravi NPK pogrebni sodelavec/pogrebna sodelavka (Nacionalna poklicna kvalifikacija)
Andrej Vrbančič, član delovne skupine na CPI (Centru za poklicno izobraževanje)

15.00 - 16.00

Uporabni pristopi pri izvajanju žalne cvetlične dekoracije – I.del

(Pomen barv, tekstur in struktur.)

Simon Ogrizek, predsednik Sekcije cvetličarjev pri OZS

16.00 - 16.15

Odmor

16.15. – 17.15

Uporabni pristopi pri izvajanju žalne cvetlične dekoracije – II.del

(Pomen barv, tekstur in struktur.)

Simon Ogrizek, predsednik Sekcije cvetličarjev pri OZS

Večerja*

Kotizacija: Za člane Odbora pogrebnih dejavnosti s poravnano članarino je udeležba brezplačna – prijava je obvezna. : PRIJAVA,

Za ostale udeležence je cena 100,00€+ DDV. Kotizacija vsebuje strokovna predavanja, postrežbo med odmori, hotelsko kosilo.

Večerja v hotelu* ni vključena v kotizacijo in se plača neposredno v hotelu (cca 15€) ob prijavi jo le označite.

Prijava:  Število mest je omejeno, zato je prijava na srečanje obvezna. Prijavite se tako, da izpolnite spletno prijavo.

Srečanje je objavljeno tudi med dogodki na spletni strani OZS – prijavite se s klikom »prijava na dogodek«.

Rok za prijavo je 4.12.2023 oziroma do zasedbe prostih mest.

Plačilo kotizacije za ostale: Kotizacijo za udeležbo na srečanju (za ostale, ki niso člani) plačate ob prijavi na transakcijski račun Obrtno-podjetniške zbornice Slovenije (za zbor), na transakcijski račun št.: SI 56 0201 3025 3606 416, sklic 00 200028, NLB d.d., Ljubljana. Potrdilo o plačilu pošljete skupaj z izpolnjeno prijavnico na e-naslov vlasta.markoja@ozs.si ali po faxu 01 50 54 373.

Prenočišča: Nočitve si člani lahko rezervirate v Termah Banovci v Hotelu Zeleni gaj in Hotelskem naselju Zeleni gaj čim prej saj so nastanitve že zelo zasedene. Kontakti za nastanitev 02/5131440 | 041/588701 ali info@terme-banovci.si.

Dodatne informacije:  Za vsa morebitna vprašanja se lahko obrnete na sekretarko sekcije pri OZS: Vlasta Markoja, telefon 01/ 58 30 571 ali e-naslov: vlasta.markoja@ozs.si.

Vljudno vabljeni!

Jožica Coif