TEKSTILCI IN USNJARJI

Strokovno srečanje tekstilcev in usnjarjev v začetku oktobra

31. 08. 2023
Avtor: Anton Šijanec
TEKSTILCI IN USNJARJI

Svet tekstila in usnja prinaša izjemno veliko hitrih sprememb, zato je potrebno nenehno slediti trendom. Pomembno je ohranjati nove priložnosti za izobraževanje in izpopolnjevanje znanja. Med njimi gotovo ne smete zamuditi strokovnega srečanja.

22. tradicionalnno strokovno srečanje tekstilcev in predelovalcev kož pri OZS

Zato vas vabimo na 22. Tradicionalno strokovno srečanje tekstilcev in predelovalcev kož pri OZS, ki ga pripravljamo 6. in 7. oktobra 2023 v hotelu v Ankaranu.

Dvodnevno srečanje bo potekalo v Hotelu & Resort Adria Ankaran, Jadranska cesta 25,  v Ankaranu. Rezervacije za nastavitve  v ANKARANU javite na telefonsko številko:   05 66 37 444  ali preko e- pošte booking@adria-ankaran.si do 3.10.2023 z navedbo, da ste udeleženci strokovnega srečanja tekstilcev. Za udeležence srečanja so cene za nočitve ugodnejše.

Zagotovite si mesto na predavanjih

Poleg aktualnih predavanj bodo na srečanju predstavljene tudi teme, ki pomembno vplivajo na vsakdanji delovni proces ter obilo priložnosti za druženje ter izmenjavo mnenj in izkušenj z ostalimi udeleženci.

Aktualne vsebine in številna druženja

Gre za najpomembnejši dogodek za tekstilce v Sloveniji, ki združuje strokovnjake s področja tekstila in usnja, ki ga organizira Obrtno-podjetniška zbornica Slovenije oziroma Sekcija tekstilcev in Sekcija predelovalcev kož pri OZS.

Veliko bo priložnosti za druženje ter izmenjavo mnenj in izkušenj, kar je ne nazadnje priložnost, da spoznate vaše kolege oziroma potencialne stranke.

Pridružite se nam in bodite del najpomembnejšega dogodka za tekstilce v Sloveniji!

Vabilo, informacije in celoten program strokovnega srečanja >>>

Obvezne prijave na strokovno srečanje >>>

Povzetek programa strokovnega srečanja:

1. dan, petek, 6. oktober 2023

9.30 - 10.00 Dobrodošlica ob kavici

10.10 - 10.15 Pozdravni nagovori

Lidija Anzelm, predsednica Sekcije tekstilcev pri OZS

Saša Kovačev, predsednik Sekcije predelovalcev kož pri OZS

Blaž Cvar, predsednik OZS

10.30 - 11.00 Kako pravilno določiti kolektivno pogodbo v svoji dejavnosti:

11.00 - 11.30 Sprejete novosti na področju evidenc delovnega časa

11.30 - 12.20 Predstavitev krojenja po metodi Sitam,

12.20 - 14.00 Odmor za kosilo

14.00 - 15. 30 Trajnostna moda in inovativni materiali

16. 15 Odhod avtobusa na družinsko posestvo Santomas

tekstilci srecanje 03

V mirni vasici Šmarje pri Kopru se začne zgodba o vrhunskih vinih in značilnem šmarskem oljčnem olju, pod blagovno znamko Santomas.

19.30 Skupna večerja in druženje

2. dan, sobota, 7. oktober 2023

9.00 – 11.15 Postanite odlični prodajniki

11.15 - 11.40 Odmor za kavico