novica Sejemska priznanja OZS na 52. MOS

Obrtno-podjetniška zbornica Slovenija bo tudi letos podelila tradicionalna sejemska priznanja OZS – Cehi na letošnjem 52. Mednarodnem sejmu obrti in podjetnosti v Celju.

Na razpis se lahko prijavijo člani OZS, ki razstavljajo na letošnjem MOS.

Rok za prijavo je 30. 8. 2019 (prijava se pošlje na naslov: Obrtno-podjetniška zbornica Slovenije, “Razpis-Cehi”, Celovška cesta 71, 1000 Ljubljana ali po e-pošti na edina.zejnic@ozs.si).

Razpis
Prijavnica

novica Na MOS-u v Vesolje
MOS v letu 2019 strumno koraka naprej in letos prinaša še bogatejšo ponudbo. Največji sejem v regiji, ki se bo odvijal od 10. do 15. septembra v Celju, ostaja zvest lanski segmentaciji na pet ključnih področij: MOS Dom, MOS Turizem, MOS Tehnika, MOS B2B in MOS Plus. Širok spekter različnih področij je največja prednost obiska sejma, saj omogoča hitro in enostavno informiranje o vsem, kar potrebujete.
novica Kooperacijsko srečanje Meet4Business Agra 2019 na področju KMETIJSTVA IN ŽIVILSTVA 27. avgust 2019
Mariborska razvojna agencija in Obrtno-podjetniška zbornica Slovenije v okviru Enterprise Europe Network organizirata kooperacijsko srečanje MEET4BUSINESS Agra 2019, ki bo potekalo 27. avgusta 2019 v Gornji Radgoni v okviru 57. Mednarodnega Kmetijsko Živilskega Sejma AGRA 2019.
novica Vabilo na mednarodno poslovno srečanje "Uspešno v Sloveniji" v okviru 52. MOS, Celje, 12. 9. 2019
Obrtno-podjetniška zbornica Slovenije s partnerji Advantage Austria Ljubljana in mrežo zbornic New Alpe Adria ter Enterprise Europe Network organizira v okviru 52. Mednarodnega sejma obrti in podjetnosti v Celju tradicionalno Mednarodno poslovno srečanje z naslovom "Uspešno v Sloveniji", ki bo potekalo v četrtek, 12. 9. 2019, s pričetkom ob 10. uri, v Modri dvorani celjskega sejmišča. Mednarodno poslovno srečanje ponuja priložnost malim in srednje velikim podjetjem za promocijo podjetja, pridobitev novih poslov, izmenjavo izkušenj in razvijanje idej o novih projektih ter navezovanje stikov za izvedbo le-teh s tujimi podjetji iz regije Alpe Adria.
novica Zbiranje interesa za udeležbo na predstavitvi slovenskih podjetij in izdelkov v trgovinski verigi SPAR Avstrija, oktober 2019
V okviru »Dneva slovenskih dobaviteljev« bodo podjetja imela možnost osebno predstaviti svoje izdelke na centrali podjetja SPAR Avstrija. Prav tako bo predstavljena mednarodna aktivnost trgovinske verige SPAR Avstrija. Neposredno ob predstavitvenem omizju pa bodo potekali razgovori med udeleženimi podjetji ter nabavniki verige SPAR Avstrija.
novica Slovenskim podjetjem na voljo 100 milijonov evrov kapitala
SID banka in Evropski investicijski sklad (v nadaljevanju EIF), sta danes predstavila 100 milijonov EUR obsežen Slovenski naložbeni program kapitalske rasti (v nadaljevanju SEGIP), v katerega EIF in SID banka vlagata vsak po 50 milijonov evrov. SEGIP je bil ustanovljen novembra 2017, njegovi glavni cilji pa so: lastniško financirati slovenska mala in srednje velika podjetja ter mid-cap[1] podjetja, privabiti mednarodne naložbe zasebnega kapitala v Slovenijo in krepiti lokalne zmogljivosti s podporo uveljavljajočim upravljavcem skladov zasebnega kapitala, ki velik del svojih naložb usmerjajo v slovenska podjetja.
novica Poslovno srečanje avtomobilske industrije v Domelu
Vabimo vas na poslovno srečanje podjetij iz avtomobilske industrije v sodelovanju s podjetjem Domel d.d., ki ga organizira ADVANTAGE AUSTRIA Ljubljana.
novica Sestanek deležnikov, ki delujejo na področju finančnih instrumentov
Obrtno-podjetniška zbornica Slovenije se je udeležila kot partner v projektu finMED 2 sestanka deležnikov, ki delujejo na področju finančnih instrumentov.
novica Vabilo podjetjem za posredovanje interesa za skupinsko udeležbo na mednarodnih sejmih v tujini v letu 2020
SPIRIT Slovenija, javna agencija tudi v letu 2020 nadaljuje z izvajanjem skupinskih predstavitev slovenskega gospodarstva na mednarodnih sejmih v tujini.
novica Javno povabilo podjetjem za udeležbo na skupinski predstavitvi slovenskega gospodarstva na sejmu IMM, Köln, Nemčija, 13.-19. januar 2020
Javna agencija Republike Slovenije za spodbujanje podjetništva, internacionalizacije, tujih investicij in tehnologije (SPIRIT Slovenija, javna agencija) organizira skupinsko predstavitev slovenskega gospodarstva na sejmu IMM, ki bo potekal od 13. do 19. januarja 2020 v Kölnu, Nemčija. Sejem IMM je eden od vodilnih sejmov na svojem področju. V letu 2019 je sejm obiskalo 150.000 obiskovalcev.