Obrtno-podjetniška zbornica Slovenije
OZS blagovne znamke Družinsko podjetništvo Revija Obrtnik-Podjetnik Kartica Mozaik podjetnih MojObrtnik.com

Obvestilo za obiskovalce

25. MAJ 2020  |   Bozena Germelj Drstvenšek

Spoštovane stranke, v Službi za področje javnih pooblastil pri Obrtno-podjetniški zbornici Slovenije od 25. 5. 2020 dalje ponovno odpiramo možnost osebnih svetovanj (tudi SPOT svetovanja) v času uradnih ur, ob predhodni najavi po telefonu ali E-sporočilu.

Navodila za stranke :

• V prostore naj vstopajo le zdrave osebe, brez znakov prehlada, okužbe dihal ali povišane telesne temperature.
  • Obvezna je uporaba zaščitnih mask in razkuževanje rok.
  • V prostore je potrebno vstopati posamično in na razdalji najmanj 1,5 – 2 m in si ob tem razkužiti roke.
  • Ves čas naj naj se med udeleženci postopkov in med zaposlenimi vzdržuje razdaljo najmanj 1,5 do 2 m in sicer v pisarnah, hodnikih, avli.
  • V zaprtih prostorih se naj zadržuje čim manjše število ljudi.
  • Roke si je potrebno razkužiti pred in po dotikanju gradiva, s katerim rokuje več oseb.
  • Pisalo za podpisovanje naj stranke prinesejo s seboj

Zaradi preprečevanja morebitnih okužb, strankam še vedno priporočamo, da se v celoti poslužujejo poslovanja brez osebnih stikov.

Vloge za licence, dovolilnice, obrtna dovoljenja, EU potrdila, dovoljenja za čezmejno opravljanje storitev, vpis v imenik v vodij del, mojstrske izpite, še vedno sprejemamo le po pošti ali E-pošti, ali z oddajo v nabiralnik, ki je nameščen pri vstopu v poslovno stavbo OZS.

Če potrebujete kakšno informacijo oziroma stanje v kateri se nahaja vaša zadeva vas vljudno prosimo, da pokličete v času uradnih ur ali nam pošljete elektronsko sporočilo.

E-naslovi: