Obrtno-podjetniška zbornica Slovenije
OZS blagovne znamke Družinsko podjetništvo Revija Obrtnik-Podjetnik Kartica Mozaik podjetnih MojObrtnik.com

NPK Prometnik/prometnica - oktober 2019

• Kraj: Obrtno-podjetniška zbornica Slovenije, mala sejna soba, Celovška cesta 69, Ljubljana
  • Trajanje od 07.10.2019 do 28.10.2019
  • Cena: za člane OZS - 475,80€
  • za nečlane - 646,60€

NPK Prometnik/prometnica - oktober 2019

Usposabljanje NPK Prometnik/prometnica

NPK Prometnik/prometnica

Certifikat o NPK je javno veljavna listina, ki se pridobi v postopku preverjanja in potrjevanja nacionalnih poklicnih kvalifikacij. Pomembno je, da posameznik lahko dokaže to česar se je naučil in kar zna delati.  Kandidatu pomeni  možnost dokazovanja skritega znanja in spretnosti (pridobljenih z delom, samoizobraževanjem, tečaji, znanjem iz prejšnjih delovnih mest, ipd.) in je hkrati priznanje neformalnega in nepotrjenega znanja ter sredstvo, s katerim se mu  beležijo rezultati učenja skozi vse življenje.

V kolikor opravljate funkcijo podpore v logistiki, nadzirate natovarjanje in raztovarjanje blaga, vršite komunikacijo in nadzor nad vozili ter vozniki, vas vabimo da se udeležite usposabljanja in pridobite NPK prometnik/prometnica!

Trajanje usposabljanja:
30 ur- 6 terminov ( ponedeljek -sreda )

Pričetek usposabljanja:
ponedeljek 7.10.2019 – 2 x tedensko od 15:00 do 20:00 ure.

Zaključek usposabljanja
ponedeljek 28.10.2019

Vsebina usposabljanja:
      Oblikovanje tehnologije transportnega procesa
 Izbira voznikov za prevoz blaga: praktični primer (po katalogu znanja in spretnosti od dalje: obvlada organiziranje specifičnih prevozov: prevoz nevarnih, hitro pokvarljivih pošiljk in izrednih prevozov ter pozna označitve, spremljave …)
 Oblikovanje elementov prevoznega procesa (prevzame blago na transport)
 Ureditev tehnoloških pogojev eksploatacije voznega parka – vsa znanja in spretnosti
 Priprava ponudbe prevozne storitve
 Priprava načrta prevoznega procesa
 Ureditev prometne korespondence
 Oblikovanje kadrovske strukture prevoznega procesa (po katalogu znanja in spretnosti do: obvlada organiziranje specifičnih prevozov: prevoz nevarnih, hitro pokvarljivih pošiljk in izrednih prevozov ter pozna označitve, spremljave …)
 Oblikovanje elementov prevoznega procesa

Kotizacija usposabljanja:
• 390,00 € (brez DDV) za člane OZS, za plačilo 475,80 €*
• 530,00 € (brez DDV) za nečlane OZS, za plačilo 646,60 €
*Kotizacija velja v primeru, da so poravnane vse obveznosti iz naslova članarin v OZS. Kotizacija vključuje stroške organizacije, gradivo in  potrdilo za usposabljanje ter osvežilni napitki med odmorom.

Prijave na usposabljanje sprejemamo do 24.9.2019.

V primeru premajhnega števila prijav si pridržujemo pravico do odpovedi termina.

RAZPISAN TERMIN po zaključku usposabljanja:
  • pregled portfolij ( osebne mape) :  5.11.2019
  • Datum izpita:  12.11.2019

Informacije in dodatna pojasnila:

Mojca Poje

tel.številka: 01 5830 520