Obrtno-podjetniška zbornica Slovenije
OZS blagovne znamke Družinsko podjetništvo Revija Obrtnik-Podjetnik Kartica Mozaik podjetnih MojObrtnik.com

TOP LinkedIn delavnica za prodajo – iz prakse

• Kraj: Spletna delavnica - ZOOM
  • Datum: 26.10.2022
  • Cena: 50,00 € + 22 % DDV - 61,00€
  • Za člane OZS in njihove zaposlene (POPUST 50 %) - 25,00 € + 22 % DDV - 30,50€

TOP LinkedIn delavnica za prodajo – iz prakse

Razočarani nad skromnimi odzivi, ki jih vaše objave dobijo na LinkedIn? Spoznajte top priporočila iz prakse na podlagi primerov. Vsa priporočila boste lahko direktno prenesli na svoj primer! BONUS: vsak udeleženec delavnice dobi brezplačno analizo osebnega LinkedIn profila + TOP 3 priporočila!

een ozs eu

Skupaj si bomo pogledali kako:

1. narediti strateško pozicioniran osebni profil,
  2. pripravljati prave vsebine za objave,
  3. napisati udarne objave na katere se uporabniki odzovejo in
  4. povečati svoj Social Selling Index (SSI) in – dobiti več prodajnih priložnosti.
Hashtags: #linkedin #sales #social-selling

Dobra volja predavatelja je omejena na 14 dni od datuma delavnice.

PROGRAM:
  • Uvodni keynote: Ali bi na LinkedIn morali biti bolj prodano uspešni? / Dvoličnost: pričakujemo rezultate, socializirali pa ne bi
  • Prvi del: osebni profil (Ekspertna kartica; Stragije osebnega profila;
  • Drugi del: objave - Ideje v skladu s strategijo – o čem objavljati; Pisanje za algoritem – kako dobiti veliko impression-ov)
  • Tretji del: prodajno komuniciranje - Social selling ali direktno komuniciranje
  • Četrti del: Q&A - Vprašanja in odgovori
  • Peti del: bonus - vaše brezplačne analize osebnega profila in 3 priporočila za optimizacijo profila

O IZVAJALCU:
Blaž Branc

ozz blaž branc baltazar linkedind delavnica
Blaž je ustanovitelj in CEO podjetja Baltazar consulting, soustanovitelj visokotehnološkega startupa Rebond, in lastnik blagovnih znamk NewcompanyX in Pionir. Sodeloval je s številnimi domačimi in tujimi organizacijami, kot so Austrian Airlines, Hewlett-Packard, Samsung, Toshiba, Astellas Pharma, Atlantic Grupa, Mimovrste=), Helios, Simobil, Studio Moderna, Talum, Lesnina, Generali, Gorenje, Združenje Manager, Intesa Sanpaolo, Predstavništvo Evropske komisije v Sloveniji idr. Od leta 2007 izvaja consulting, predavanja in treninge s področja (start-up) podjetništva, razvoja organizacij, prodajne komunikacije, produktnega (re)inženiringa in inoviranja. S podjetjem Deloitte Slovenija je razvil namizno izobraževalno igro Digital Shift na temo digitalne transformacije. Blaž je diplomiral iz Sociologije in menedžmenta človeških virov. Je avtor knjige “Imagine This – The Transformative Power of Edu-Larp in Corporate Training & Assessment,” ki je marca 2018 izšla pri danski založbi Rollespilsakademiet.

DRUGE INFORMACIJE (prijava, odjava, plačilo kotizacije, kontakt...):

- Obvezna je spletna prijava na dogodek
- Kotizacija se poravna pred pričetkom seminarja na transakcijski račun OZS, Celovška 71, Ljubljana, št.: 02013-0253606416 (NLB),
  Sklic: 00 200035-davčna številka. Namen plačila: OTHR.
- Potrdilo o plačilu se posreduje na e-naslov izobrazevanje@ozs.si,
- Prijave sprejemamo do zapolnitve mest oziroma do vključno prvega dne izvedbe dogodka.
- Pisne odjave poslane na izobrazevanje@ozs.si upoštevamo do 2 dni pred začetkom izobraževanja, sicer zaračunavamo 20 % kotizacije za pripravo gradiva in druge administrativne stroške. Odjav na dan izobraževanja ne upoštevamo.
  Brez odjave, kotizacijo zaračunamo v celoti.
- Seminar bo organiziran za minimalno 15 udeležencev.
- V  primeru prenizkega števila prijav do dneva pred izvedbo si pridržujemo pravico do odpovedi.
- Dodatne informacije: izobrazevanje@ozs.si, 01 5830 504.

Vljudno vabljeni!
een ozs eu